Második kerületi pedagógiai szolgáltató központ logó

Versenyeredmények

Hevesy György országos kémiaverseny kerületi fordulója
Időpont: 2015. február 18.

7. évfolyam
I. Fialovszky Márk - Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium
II. Földesi András János - Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium
III. Ludvig Levente Ákos - Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola
8. évfolyam
I. Őrsi Marcell - Remetekertvárosi Általános Iskola
II. Turcsányi Ádám - Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium
III. Kiss Nimród - II. Rákóczi Ferenc Gimnázium

Herman Ottó országos biológiaverseny kerületi forduló
Időpont: 2015. február 17.

7-8. évfolyam
I. Frey Martin - Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium
II. Kovács Gréta - Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium
III. Sőregi Hanna - Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium

Teleki Pál országos földrajz- földtani verseny kerületi forduló
Időpont: 2015. február 12.

7. évfolyam
I. Auguszt Apollónia - Fillér Utcai Általános Iskola
II. Tura Heléna - Szent Angéla Ferences Általános Iskola és Gimnázium
III. Sümeghy Márta - Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium
8. évfolyam
I. Wang Tian Yue Rebeka - Fillér Utcai Általános Iskola
II. Őrsi Marcell - Remetekertvárosi Általános Iskola
III. Káldos András - Fillér Utcai Általános Iskola

Szép magyar beszéd kerületi forduló 5-8. évfolyam
Időpont: 2015. február 9.

5-6. évfolyam
I. Fazekas Júlia - Szent Angéla Ferences Általános Iskola és Gimnázium
II. Bajók Gizella - Remetekertvárosi Általános Iskola
III. Lengyel András - Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium
7-8. évfolyam
I. Horváth Dóra - Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium
II. Vékony Laura - Móricz Zsigmond Gimnázium
III. Dragony Viktória - II. Rákóczi Ferenc Gimnázium

Kerületi német műfordítói verseny
Időpont: 2015. február 5.

11. 12. évfolyam, nem tagozatos
I. Békefi Tamara - Szent Angéla Ferences Általános Iskola és Gimnázium
12. évfolyam, tagozatos
I. Szűcs Virág - Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium
II. Baráth Viktória - Budenz József Általános Iskola és Gimnázium
III. Bíró Andrea - Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium
7.; 8. 9. évfolyam, nem tagozatos
I. Szabó Zita - Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium
II. Tribol Emese - Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium
III. Lukács Krisztina - II. Rákóczi Ferenc Gimnázium
8. 9. évfolyam, tagozatos
I. Bocsánczy Alexandra - Fillér Utcai Általános Iskola
I. Cerva Marcell - Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium
II. Hollinetz Sámuel - Fillér Utcai Általános Iskola
III. Krutek Jázmin - Fillér Utcai Általános Iskola

Alsós meseismereti csapatverseny I. forduló
Időpont: 2015. február 5.

Alsó tagozat
I. Seregi János, Schifter Dániel, Weiler Mira, Horváth Alina, Sárosi Csegő, Mike Simon - Áldás Utcai Általános Iskola
II. Csorba Nikolett, Eisler Dániel, Gyüre Benedek, Herman-Varga Dániel, Kopár Lőrinc, Nagyváradi André - Fillér Utcai Általános Iskola
III. Harangozó Bence, Wind Milán, Kiss Laura, Schwieters Maya, Temesszentandrási Márk, Szabó-Erdélyi Tünde - Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium és Zenei Alapfokú Művészeti Iskola

Kerületi angol nyelvi művészeti fesztivál 5-8. osztályosoknak
Időpont: 2015. február 4.

Jelenet 5-8. évfolyam
arany Rákóczi 7. osztályos csapat - II. Rákóczi Ferenc Gimnázium
arany Fillér 6. osztályos csapat - Fillér Utcai Általános Iskola
ezüst Kodály 6. osztályos csapat - Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium és Zenei Alapfokú Művészeti Iskola
ezüst Budenz csapata - Budenz József Általános Iskola és Gimnázium
Vers 5-8. évfolyam
arany Hnatyszyn Vanda - Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium
ezüst Csermák Lili - Fillér Utcai Általános Iskola
ezüst Filp Csenge, Kőszegi Soma - Újlaki Általános Iskola

Mohamedtől Nagy Károlyig kerületi komplex történelmi és könyvtárhasználati csapatverseny
Időpont: 2015. január 29.

6-8. évfolyam
I. Juhász Panna Terézia, Nemes Lili, Füredi Erik - Fillér Utcai Általános Iskola
II. Lévai Zselyke, Szabó Gábor, Skublics Tamás - Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola
III. Pantaleon Aliki, Erdős Bálint, Lőrinc Márton - Szabó Magda Angol-Magyar Kéttannyelvű Általános Iskola

Kerületi vers- és prózamondó verseny gimnázium
Időpont: 2014. november 26.

Próza
I. Piukovics Dániel - Szent Angéla Ferences Általános Iskola és Gimnázium
I. Havasi Viktória - Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium
Vers 11-13. évfolyam
I. Nagy Nándor - Szabó Lőrinc Két Tannyelvű Általános Iskola és Gimnázium
II. Dobrányi Benedek - Szent Angéla Ferences Általános Iskola és Gimnázium
III. Kun Oszkár - Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium és Zenei Alapfokú Művészeti Iskola
Vers 9-10. évfolyam
I. Dadányi Ditta - Móricz Zsigmond Gimnázium
II. Balázs Réka - II. Rákóczi Ferenc Gimnázium
III. Labán Roland - II. Rákóczi Ferenc Gimnázium

Informatika alkalmazói verseny kerületi forduló 5-8. évfolyam
Időpont: 2014. november 20.

Grafika 5-6. osztály
I. Horváth Máté - Remetekertvárosi Általános Iskola
II. Szelestey Ádám - Remetekertvárosi Általános Iskola
III. Őrsi Gergő - Remetekertvárosi Általános Iskola
Komplex 5-6. osztály
I. Weiler Márk - Áldás Utcai Általános Iskola
II. Zsigovits Edina - Pitypang Utcai Általános Iskola
Komplex 7-8. osztály
I. Sumicz Benedek - Pitypang Utcai Általános Iskola
Prezentáció 7-8. osztály
I. Kőfaragó Nándor - Szabó Lőrinc Két Tannyelvű Általános Iskola és Gimnázium
II. Cséfalvay Benedek - Móricz Zsigmond Gimnázium
III. Császár Balázs - Pitypang Utcai Általános Iskola
Szövegszerkesztés 7-8. osztály
I. Balázs Bálint - Szabó Lőrinc Két Tannyelvű Általános Iskola és Gimnázium
II. Barna Csenge - Pitypang Utcai Általános Iskola
III. Horicsányi Eszter - Pitypang Utcai Általános Iskola
Táblázatkezelés 7-8. osztály
I. Kovács Gergely - Szabó Lőrinc Két Tannyelvű Általános Iskola és Gimnázium
II. Kukri Máté - Móricz Zsigmond Gimnázium
III: Molnár Márk - Móricz Zsigmond Gimnázium

Kerületi angol műfordító verseny gimnazistáknak
Időpont: 2014. november 19.

Haladó
I. Kőműves Kornél - Szabó Lőrinc Két Tannyelvű Általános Iskola és Gimnázium
II. Szűcs Virág Natália - Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium
III. Horkay Ágnes - Szabó Lőrinc Két Tannyelvű Általános Iskola és Gimnázium - Telephely alsó tagozat
Középhaladó
I. Szabó-Erdélyi Zsófia - Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium és Zenei Alapfokú Művészeti Iskola
II. Békefi Tamara - Szent Angéla Ferences Általános Iskola és Gimnázium
III. Nyitray Zsófia - Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium
III. Kulcsár Dávid - Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium

Kerületi német versmondó verseny 5., 6. évfolyam számára
Időpont: 2014. november 13.

Nem tagozatos tanterv szerint tanulók
I. Flanek Eszter - Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola
II. Portillo Victor - Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium
III. Kohlmann Domonkos - Szent Angéla Ferences Általános Iskola és Gimnázium
Tagozatos tanterv szerint tanulók
I. Szaktilla Zita - Fillér Utcai Általános Iskola
II. Varga Vázsony - Budenz József Általános Iskola és Gimnázium
III. Kropkó Márta - Fillér Utcai Általános Iskola

Alsó tagozatos szépolvasási verseny 3. és 4. évfolyamosok részére kerületi forduló
Időpont: 2014. október 16.

3. évfolyam
I. Zaválnij Dorottya - Áldás Utcai Általános Iskola
II. Csáki Botond - Budenz József Általános Iskola és Gimnázium
III. Bugár Emese - Fillér Utcai Általános Iskola
4. évfolyam
I. Balogh Ilona - Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium és Zenei Alapfokú Művészeti Iskola
II. Izsáki Domonkos - Budenz József Általános Iskola és Gimnázium
III. Horváth Alina - Áldás Utcai Általános Iskola
III: Horváth Máté - Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium

weboldal készítés -
1024 Budapest, Keleti Károly utca 37. - Tel./Fax: 325-0403, 336-0196 - E-mail: